O kondycję trzeba dbać, a Ty nie masz motywacji do ćwiczeń?
Sprawdź jak pomoże Ci Sportics.

Platforma internetowa www.Sportics.pl umożliwia  prowadzenie dzienniczka sportowego i fitnessowego z możliwością obserwowania i komentowania wpisów przez trenerów, znajomych, czy innych użytkowników.

Platforma sportowa Sportics stawia sobie za cel zachęcić do regularnego uprawiania sportu, a tych, którzy już to czynią - do zoptymalizowania treningu, obojętnie jaki uprawiają sport, jakim dysponują sprzętem oraz niezależnie od ich motywacji. Znajdziecie tutaj wszystko, co pomoże Wam odnosić sukcesy, znaleźć motywację do treningów, stać się zdrowszym, spalić zbędną tkankę tłuszczową. I nie gra roli, czy właśnie przygotowujecie się do startu w maratonie, czy chcecie zrealizować swój indywidualny program redukcji wagi.

SPORTICS.PL
to nowa Platforma sportowa dla każdego, kto prowadzi lub chce prowadzić aktywny tryb życia.

Dla ludzi którzy chcą starcić zbędne kilogramy, dla początkujących sportowców i dla profesjonalistów. Wystarczy się po prostu zalogować, założyć dzienniczek treningowy i zacząć ćwiczyć.

Czym jest nowa platforma sportowa sportics.pl?

Obojętnie jaki uprawiasz sport, jakim dysponujesz sprzętem, niezależnie od Twojej motywacji – na platformie sportidieta.pl możesz optymalizować swój trening. Znajdziesz tutaj wszystko, co pomoże Ci odnosić sukcesy, znaleźć motywację do treningów, stać się zdrowszym, spalić zbędną tkankę tłuszczową. I nie gra roli, czy właśnie przygotowujesz się do startu w maratonie, czy chcesz zrealizować swój indywidualny program redukcji wagi. Możesz uprawiać sport samotnie, z przyjaciółmi, albo w klubie  sportowym – wirtualnie albo w realu.

Po wstępnym zameldowaniu, można wybrać sobie dyscyplinę, w której sportics.pl będzie pomagać m.in. w znalezieniu partnerów treningowych, rywali, trenerów i opiekunów, drużyn i zespołów sportowych albo miejsc treningowych. Potem należy podać swój aktualny stopień wytrenowania, wybrać, czy chce się trenować samotnie, czy lepiej w grupie itd.